Nowość, której nie możesz przegapić! Energys Balancer, czyli najlepsza pasza dla Twojego konia!

07 lutego 2024
-
2 minuty

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy nowość w linii pasz Premium! Energys Balancer to pasza skrojona pod konie sportowe, wyścigowe, a także hodowlane czy rekreacyjne. Dowiedz się więcej o paszy Energys Balancer!

Długo oczekiwana nowość od Energys w końcu podbija rynek, nasze serca i żolądki koni! Pasza dla koni Energys Balancer to dawka zbilansowanych składników bogatych w tłuszcze, które skutecznie wpływają na wolno i szybko uwalnianą energię. 

W jej składzie znajdziecie wysoką zawartość minerałów, witamin i białka, które są najlepszym uzupełnieniem diety bogatej w owies. Pasza uzupełniona o lizynę przyczynia się do lepszego działania układu odpornościowego, szybszego gojenia ran i wzmocnienia tkanek. 

Czy konie będą ją chętnie pobierać? Test postanowiła przeprowadzić doradczyni Sandra, a wyniki naszej próby możecie zobaczyć poniżej. Zobaczcie również, co Sandra ma do powiedzenia o nowości od Energys! 

Balancer to pasza, która uzupełniła nasze portfolio produktowe o produkt idealny nie tylko dla koni hodowlanych czy rekreacyjnych, ale także sportowych i wyścigowych. Odpowiedni poziom energii strawnej, lizyna i wiele innych składników sprawiają, że konie nawet o dużym obciążeniu pracą będą odpowiednio odżywione. Co więcej, jak będzie mogli zobaczyć na dowodzie nr. 1, pasza jest naprawdę chętnie pobierana! Ragnar i Derwan potwierdzają i zjadają zanim zabraknie! - podkreśla Sandra.

Czy mamy dla Was jeszcze jakąś niespodzienkę? Oczywiście, że tak...Promocja czeka za rogiem! Za 10 kupionych worków kolejny otrzymujecie gratis! Nie zwlekajcie, promocja będzie trwała do wyczerpania zapasów!

Dowiedz się więcej o Energys Balancer

Chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie i promocji?

Skontaktuj się z naszymi doradczyniami!