Zarżyj z miłości i poznaj wyniki walentynkowego konkursu!

28 lutego 2024
-
2 minuty

Głosowanie przebiegało w bardzo gorącej atmosferze! Jak tu wybrać trzech zwycięzców? Dyskusje trwały całą noc... W końcu się udało! Poznajcie wygranych w konkursie "Zarżyj z miłości". Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali niespodzianki dla pozostałych uczestników...

Konie naprawdę są całą Waszą miłości! Naszą również! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i podzielenie się z nami wyjątkowymi ujęciami, często również krótkimi wierszykami.

Po długim, gorącym i skomplikowanym głosowaniu wybraliśmy troje zwycięzców, którzy otrzymają wiaderko pysznych smaczków LOVE, a także darmową poradę żywieniową dla swojego konia.  Wśród nagrodzonych znaleźli się: 

  1. Kicek Dorna i jego "BBQ u Biszkopta"
  2. Marita Piotrowska i jej "Przytulasek za smaczek"
  3. Marlena Markowska i jej "Mgliste wyznania". 

Gratulujemy wygranej! 

Laureatów prosimy o przesłanie niezbędnych danych w wiadomości prywatnej na Facebooku, Instagramie lub na adres mailowy: pl.energys@deheus.com w ciągu 72 godzin od ogłoszenia wyników:

  1. Imię i nazwisko uczestnika
  2. Adres do wysyłki smaczków LOVE
  3. Numer telefonu
  4. Adres mailowy

Niespodzianka!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali dla pozostałych uczestników niespodzianki. Ponieważ wszystkie zdjęcia były wyjątkowe, tak jak osoby znajdujące się na nich i piękne konie, zdecydowaliśmy, że:

Wszyscy uczestnicy, którzy do 14.03.2024 r. napiszą do nas wiadomość prywatną na Facebooku, Instagramie lub prześlą ją na adres mailowy: pl.energys@deheus.com również otrzymają darmową poradę żywieniową dla swojego konia.  

Zwycięskie zdjęcia