ENERGYS

Kontakt

Napisz do nas

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NAMI! Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA, POMOŻEMY W WYBORZE PRODUKTU CZY TEŻ przedstawimy OFERTĘ HANDLOWĄ.

De Heus Sp. z o.o.
Ul. Lotnicza 21b
99-100 Łęczyca

+48 24 721 04 00
info@deheus.pl

Rafał Blachowski
Woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie
Telefon: +48 660 521 402
E-mail: rblachowski@deheus.com

Tomasz Hordyński
Woj. lubelskie, podkarpackie
Telefon: +48 660 445 301
E-mail: thordynski@deheus.com

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniej paszy, podpowiedzą jak ją stosować i dawkować. Jeśli masz pytanie lub jakąś wątpliwość, odezwij się do nas!

Arkadiusz Jarosz
Woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 696 984 717
E-mail: ajarosz@deheus.com

Bartłomiej Klessa
Woj. lubuskie, wielkopolskie
Telefon: +48 728 515 344
E-mail: bklessa@deheus.com

Izabela Kotowska
Woj. pomorskie, zachodniopomorskie
Telefon: +48 606 984 483
E-mail: ikotowska@deheus.com

Piotr Mazurek
Woj. łódzkie
Telefon: +48 509 386 646
E-mail: pmazurek@deheus.com

Przemysław Orłowski
Woj. małopolskie, świętokrzyskie, śląskie
Telefon: +48 606 750 558
E-mail: porlowski@deheus.com

Sławomir Pogorzelski
Woj. mazowieckie, lubelskie
Telefon: +48 608 477 621
E-mail: spogorzelski@deheus.com

Sławomir Walasek
Woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie
Telefon: +48 795 110 029
E-mail: swalasek@deheus.com

Klaudia Domeradzka
Woj. dolnośląskie, opolskie
Telefon: +48 795 567 465
E-mail: kdomeradzka@deheus.com